Yunus Emre Enstitüsü Yaz Okulu

2017 yılında “Yunus Emre Enstitüsü Yaz Okulu” için  hazırladığımız tanıtım filmlerinden biri. Proje kapsamında, 20 ayrı ilde 30 günde çekimini gerçekleştirdiğimiz proje post-prodüksiyon aşamasından sonra hazırladığımız tanıtım filmleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi başta olmak üzere bir çok platformda seyirciyle buluştu.

TRT Haber “İnsan ve Savaş” Belgeseli

TRT Haber için 2016-17 yayın döneminde hazırladığımız 13 bölümlük belgesel dizimizin bölümlerinden biri. Savaşa tanıklık eden kişilerin bakış açısıyla savaşı ve getirdiği yıkımları anlattığımız belgeselimizin bu bölümünde, “Kıbrıs Savaşı” gazisi Ahmet Aşır’ın tanıklıklarına şahitlik etmiştik.

MTA Tanıtım Filmi

2009 yılında MTA’ya (Maden Tetkik Arama Enstitüsü) hazırladığımız tanıtım filmi. Kurum yetkilileri ve çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz diyaloglarla hazırladığımız senaryo çerçevesinde gerçekleştirilen tanıtım filmi MTA tarafından dünyanın farklı noktalarında kurum tanıtımı olarak gösterildi.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Tanıtım Filmi

2013 yılında Türk Hava Kurumu Üniversitesi ile ortak çalışmamızla gerçekleştirdiğimiz çalışma.

Termikel’de Bir Gün

Termikel’le kurduğumuz diyaloglar sonrasında, Termikel fabrikasındaki çalışmaların bir günlük özeti niteliğinde time-lapse formatında sunulan projedir.

Havadan Çekimler

Ajansımız 8 yıl önce başladığı “Dron”la havadan görüntüleme işinde bugüne kadar Türkiye’nin farklı yerlerinde farklı projeler için çok sayıda çekim gerçekleştirdi. Bugün hala kişi ya da kurumlar için çekimler yapmaya devam etmektedir.

G20 ÖZEL

2015 Yılında yapılan G20 zirvesinin ardından TRTHABER için tarafımızdan hazırlanan G20 Özel Belgeseli.